Kursy masażu – stacjonarnie i zdalnie

Harmonia pomiędzy ciałem a duszą.

W tej sekcji szkoleń prezentujemy kursy masażu i zabiegów na ciało. Przybliżymy Ci anatomię człowieka i odpowiednie techniki wykonywania zabiegów. Praktyczne zajęcia z modelami oraz możliwość odbycia praktyk w salonie dadzą Ci wiedzę i doświadczenie niezbędne do obsługi Gości i wykonywania kompleksowych zabiegów na ciało i masaży.

Proponujemy nie tylko kursy masażu, ale także szkolenia SPA wellness, które dają szerokie możliwości zatrudnienia w wielu miejscach. Zabiegi na ciało wykonuje się nie tylko w gabinetach odnowy biologicznej, ale także w centrach SPA, hotelach czy sanatoriach. W ofercie szkoleniowej znajdziesz wiele ciekawych zajęć – od kursu terapii manualnej kręgosłupa, po kursy masażu skupiające się na konkretnych partiach ciała – stopach, głowie czy twarzy.

To atrakcyjna propozycja zarówno dla początkujących, jak i dla osób specjalizujących się w zabiegach na ciało, chcących pogłębić swoją wiedzę i wzbogacić ją o nowe umiejętności. W trosce o wygodę kursantów przygotowaliśmy też kursy masażu w formie on-line.

Jeśli zatem szukasz wartościowego i merytorycznego szkolenia SPA wellness, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi kursami. Każdy z nich jest prowadzony przez wykwalifikowanych praktyków.