Bańka Chińska – kurs online

Bańka chińska - kurs online

280,00 

Pakiet szkoleń online - masaż świecą + masaż Kobido + masaż bańką chińską + masaż tajski stóp

690,00 

Pakiet szkoleń online - Masaże: kamieniami, bańką chińską, świecą

490,00 

Pakiet szkoleń online - Masaże: kamieniami, bańką chińską, kobido, tajski stóp, świecą

720,00 
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
Zakupując kurs otrzymujesz od nas dostęp roczny do swojego prywatnego konta na naszej platformie.
1. Możesz logować się do kursu ile chcesz, i kiedy chcesz.
2. Oglądać filmy z masażem nieskończenie wiele razy.
3. Ściągać PDF ze zdjęciami i z opisem nawet codziennie.
4. Zapłaciłeś za kurs i przez rok czasu jest on cały dla Ciebie
Co zawiera kurs?
1. 4 godziny filmowego materiału – gdzie krok po kroku pokazujemy każdy ruch z masażu Bańka chińską. Nasz szkoleniowiec przy pokazywaniu każdego ruchu opisuje dokładnie na czym on polega
2. Do każdej lekcji dołączone są PDF-y które zawierają zdjęcia poszczególnych ruchów z kierunkiem w którym kierujemy dłoń. Wszystkie zdjęcia są szczegółowo opisane.
3. W kursie znajdziesz również cały skrypt z anatomią części ciała na których pracujemy.
4. Otrzymujesz wraz z kursem kartę konsultacyjną dla klienta który przychodzi na masaż MASAŻBAŃKĄ CHIŃSKĄ
Egzamin
Oczywiście wiemy , że każdy z Was chciałby po ukończeniu takiego szkolenia otrzymać certyfikat, który uprawnia Was do wykonywania tego masażu.
My natomiast chcemy mieć pewność, że każdy z Was profesjonalnie podszedł do tematu i rzeczywiście nauczył się wykonywania masażu Bańką CHIŃSKĄ.
Nie chcemy jednak narażać Wam na konieczność przyjeżdżania do nas do Gdyni na egzamin, bo wiemy że wielu z naszych kursantów jest z końca Polski.
Dlatego jeżeli będziesz już pewny/a że dobrze wykonujesz masaż. Organizujesz nawet u siebie w domu miejsce do wykonania masażu, zapraszać modelkę ( mamę, babcie, koleżankę ), wykonujesz masaż jednocześnie nagrywając go. To minimum 30minutowe nagranie przesyłasz do nas najlepiej wetransferem na adres
kontakt@akademiaspa.eu
Nasz szkoleniowiec ogląda masaż i jeżeli wszystko jest poprawnie wykonane otrzymujecie od nas certyfikat z w języku polskim i w języku angielski.
Nasz szkoleniowiec ogląda masaż i jeżeli wszystko jest poprawnie wykonane otrzymujecie od nas certyfikat z w języku polskim i w języku angielski.
Koszt certyfikatu w formie cyfrowej – 0 zł
Koszt certyfikatu wydrukowanego w ramce przesłanego pocztą – 35 zł
Koszt szkolenia wersja  podstawowa 280 zł – promocja 190zł
1. Zakupione kursy online zostaną odblokowane w ciągu trzech dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.
2. Jeżeli kursant chce otrzymać fakturę VAT za zakupiony kurs musi poinformować o tym  w trakcie zakupu kursu w rubryce Uwagi. Jeżeli takiego zapisu nie będzie zostanie wystawiony automatycznie paragon fiskalny bez możliwości zamiany na fakturę zgodnie z obowiązującą ustawą dotyczącą wystawiania faktur VAT.
3. Jeżeli kursant szkoleń online kwalifikuje się do otrzymania dyplomu i uzyskał od nas taką informację, musi wybrać drogę przekazania dyplomu. Jeżeli wysyłamy drogą mailową jest to bezpłatne, jeżeli pocztą kursant jest zobowiązany uiścić opłatę 35 zł.
Wirtualni Terapeuci zastrzegają sobie prawo wysłania dyplomu w ciągu 10 dni roboczych od momentu przyznania kursantowi prawa do wystawienia dyplomu przez naszego szkoleniowca.

Lekcje