Szkolenie stacjonarne masaż kobido master class level 2

1
3 dni
Masaże i pielęgnacja ciała
Kup online

Dostępne terminy

godz: 24

Prowadzący: Przemysław Karolkiewicz

 

Co zawiera nowe szkolenie

 1. Ponad 40  nowych  technik Masażu KOBIDO
 2. Nowe zaawansowane chwyty masażu KOBIDO działające jeszcze bardziej spektakularnie
 3. Kinesjotaping estetyczny twarzy
 4. Techniki zewnętrzne oraz głębokie twarzy przywracające napięcie i elastyczność układu mięśniowego szyj i twarzy, powstałe w wyniku procesu starzenia
 5. Manipulacje mięśni mimicznych i struktur mięśniowo- powięziowych w obrębie mięśni mimicznych czepca, dekoldu i szyj
  1. Inowacyjne wykorzystanie ruchu tkanek i funkcjonalnego przywracania ślizgu tkanek i rónoważenia napięciowego systemu tensegracyjnego.
  2. Kinesjotaping estetyczny twarzy.
  3. Dodatkowo kursanci z obu poziomów otrzymają 150- stronicowy Ebook „ Jak wprowadzić Masaż KOBIDO MASTER CLASS do swojego salonu, tak aby sprzedaż w pierwszych dwóch tygodniach była spektakularna”

W ebooku jest dokładnie rozpisana kampania online i offline właśnie do prowadzenia Masażu Kobido Master Class do Waszych salonów. Są tam gotowe posty do wstawienia, gotowe grafiki do wykorzystania, oczywiście gotowa karta klienta i wiele innych cennych materiałów, gdzie krok po kroku przeprowadzamy Was przez dwutygodniową kampanię marketingową.

 

Materiały

 1. Skrypt KOBIDO MASTER CLASS ogólny – 150 stronicowy
 2. Skrypt KOBIDO MASTER CLASS do zadań praktycznych – 60 stronicowy
 3. Karta klienta
 4. Zaawansowana anatomia twarzy pod nowe techniki KOBIDO MASTER CLASS
 5. Ebook 150 stron „ Jak wprowadzić Masaż KOBIDO MASTER CLASS do swojego salonu, tak aby sprzedaż w pierwszych dwóch tygodniach była spektakularna”.
 6. W ebooku jest dokładnie rozpisana  kampania online i offline właśnie do prowadzenia Masażu Kobido Master Class do Waszych salonów. Są tam gotowe posty do wstawienia, gotowe grafiki do wykorzystania, oczywiście gotowa karta klienta i wiele innych cenych materiałów.

 

Szkolenie jest przeznaczone dla osób , które ukończyły szkolenie z masażu  KOBIDO wersja podstawowa. Wersję podstawową możesz wykupić tutaj

Kupując dzisiaj szkolenie KOBIDO MASTER CLASS level 1 masz rok czasu na odbycie tego szkolenia.