Kurs Refleksologii 

refleksologia
1 dzień
Masaże i pielęgnacja ciała
Kup online
termin: 03.07.2023
cena: 600 zł
Refleksologia funkcjonuje zarówno na poziomie fizycznym, psychicznym, jak i duchowym. Celem jej jest wprowadzenie organizmu w stan głębokiego relaksu oraz uaktywnienie procesów samoleczenia, by w ten sposób przywrócić nam harmonię.
Pobudzenie zakończeń nerwowych na stopach usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, pracę serca i układu krwionośnego, pracę wątroby, nerek i wszystkich narządów wewnętrznych.
Zgodnie z tradycją medycyny chińskiej organizm ludzki funkcjonuje prawidłowo dzięki swobodnemu przepływowi energii życiowej (chi) przez kanały, nazywane również ścieżkami energetycznymi lub meridianami. Jeżeli dojdzie do zastoju energii w meridianach, to krążenie energii zostanie zaburzone i rozpoczyna się proces chorobowy.
Polecany jest dla osób , którzy mają problemy m.in z bólami głowy, kręgosłupa, z nadmiernym stresem ,
Skierowany dla: masażystów, kosmetyczek, studentów powyższych kierunków
Wiedza z zakresu refleksologii stóp pozwoli uczestnikowi kursu na poszerzenie terapeutycznego warsztatu zabiegowego o globalne podejście do ciała pacjenta.
Jeżeli kursant chce otrzymać fakturę VAT za zakupiony kurs musi poinformować o tym  w trakcie zakupu kursu w rubryce Uwagi. Jeżeli takiego zapisu nie będzie zostanie wystawiony automatycznie paragon fiskalny bez możliwości zamiany na fakturę zgodnie z obowiązującą ustawą dotyczącą wystawiania faktur VAT.